Archiv novinek

4.místo na Kontinentálním poháru v atletice

Sobota 8. září a neděle 9. září patřily v Ostravě světové atletice, konkrétně Kontinentálnímu poháru družstev. Před několika tisíci příznivci světové atletiky závodili také čtyři borci naší školy. Marek Banyacski, Ondřej Chýlek, Tomáš Blažek z 2. MS a Jakub Dudek z 3. MS. Účast na nedělním superfinále si vybojovali  v červnovém postupovém kole štafet na 4 x 400 m. Samotné superfinále pak proběhlo jako úvodní závod  druhého dne Kontinentálního poháru. Naši chlapci běželi za Evropu společně s děvčaty z ostravského gymnázia a obsadili čtvrté místo. Na památku jim pak zůstala i fotka s dívkami a s reprezentantem Asie Johnem Koechem, který obsadil v běhu na 3 000 m překážek 6. místo.  Po svém závodě si užívali společně s atlety čtyř kontinentů a 9 tisíci diváky fantastickou atmosféru světové atletiky.

Poslední změna: 20.09.2018 - 11:54