Archiv novinek

Exkurze a výlet žáků třídy 1.AE a 3.AE

Závěrečná exkurze a výlet žáků oboru autoelektrikář třídy 1.AE a třídy 3.AE konaný ve dnech 22. až 24. května 2018.

Žáci oboru autoelektrikář uvedených tříd se domluvili na společném výletu s bohatým třídenním programem, včetně závěrečné exkurze.

V úterý, dne 22.5.2018, jsme se sešli v 7.00 hod. na nádraží ČD ve Frýdku-Místku a odtud jsme odjeli do Valašského Meziříčí. Zde jsme navštívili firmu ROBE lifting, s.r.o., která vyrábí osvětlovací techniku pro zábavní a architektonické účely, digitální systémy řízení osvětlení se světelnými efekty. Po prohlídce celé výroby nám na závěr této exkurze byla předvedena úchvatná světelná show.

Následujícím programem pak byla prohlídka města, včetně oběda. Poté jsme se přesunuli do Hustopečí nad Bečvou, kde jsme na táborové základně SK a KS Dakota Ostrava postavili velký vojenský stan a ubytovali se.Tady uprostřed lesa jsme si vyzkoušeli opravdové táboření, přípravu dřeva, opékání buřtů na ohni, mytí v řece, vše bez použití elektrické energie.

Na druhý den, ve středu, jsme se po snídani vypravili do Teplic nad Bečvou, kde proběhla prohlídka lázní a pak následovala návštěva Zbrašovských aragonitových jeskyní. Z tohoto výletu jsme se opět vrátili do Hustopečí nad Bečvou, kde odpoledním a večerním programem byly různé společenské hry, poté posezení u ohně s bohatou večeří.

Ve čtvrtek jsme po budíčku posnídali a pak následovalo balení, úklid a odjezd do Frýdku-Místku.

Proběhlý program výletu, včetně exkurze, se všem účastníkům líbil a myslíme si, že byl příjemným zpestřením závěru školního roku 2017-2018.

Mgr. Jiří Brumovský


Poslední změna: 25.06.2018 - 17:35

Zpět
Naše škola, Vaše jistota v profesním životě.