Archiv novinek

Fotbalisté dosáhli na stříbro

Ve dnech 9. – 10. října 2014 proběhl Mezinárodní přebor lesnických škol v kopané – Memoriál Jaroslava Mináře, který pořádala Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk. Reprezentanti naší školy přijížděli na turnaj s jasným cílem – obhájit loňské vítězství.

V odpoledních hodinách na hřišti TJ Dálov začaly nelítostné fotbalové partie. V prvním zápase na naše hráče čekalo mužstvo Střední odborné školy z Nového Města na Moravě. V prvních minutách měli naši borci zápas ve svých rukou, ale poté se karta obrátila. V naší sestavě se zcela ztratila záloha a týmově hrající protivník nasázel do otevřené obrany hned tři góly. V druhém poločase se hra uklidnila a náš celek si z penalty alespoň zapsal jeden čestný zásah do soupeřovy sítě.

Tým SOŠ Nové Město na Moravě i nadále pokračoval ve výborné hře a zaslouženě jeho hráči vystoupali na zlatou příčku a odnesli si putovní pohár.

Dalším klíčovým utkáním bylo střetnutí s domácím celkem, jenž se představil výbornou defenzivní hrou. Po rozpačitém začátku naši hráči začali procházet do rychlých protiútoků, nakonec sevřeli domácí v jejich polovině a přišla řada na góly. I přes neproměněnou penaltu vyprovodilo naše mužstvo domácí do kabin s výsledkem 7:0.

Potrženo a sečteno, tým SOŠ Frýdek-Místek získalo stříbro a tým domácích obsadil výslednou třetí pozici.