Archiv novinek

Jednu minutu od florbalového zlata

Ve dnech 4. – 5. prosince 2014 se uskutečnil další ročník Mezinárodní turnaje středních odborných škol ve florbalu, který pořádá SOŠ Nové Město na Moravě. Naši reprezentanti nastoupili opravdu ve velmi silné sestavě. Své soupeře drtili krásnými akcemi i týmovým duchem. Jediným vyrovnaným sokem se jim stalo mužstvo domácích A.

Hrálo se dvoukolově, první duel vyšel vítězně pro náš tým v poměru 3:2. Druhý souboj, jenž se stal i zápasem o zlato, však měl dramatickým průběh. Na začátku 1. poločasu se povedlo našim hráčům vstřelit první branku, ale poté se od nás odvrátilo střelecké štěstí. Ještě minutu před koncem byli naši borci na stupni nejvyšším, i když stav zápasu vyzníval pro domácí. Nakonec naše obrana kapitulovala a stav 3:1 katapultoval mužstvo SOŠ Nové Město na Moravě A na zlatou příčku. Tak trochu smutné stříbro si odvezl tým SOŠ Frýdek-Místek a na bronzový stupeň vystoupal tým SŠGHL Bzenec.