Archiv novinek

Nohejbal - zlatý Tvrdošín 2014

Ve dnech 22. – 23. 5. 2008 se naše týmy juniorů (žáci) a seniorů (učitelé) zúčastnili již tradičního sportovního klání středních škol, Mezinárodního nohejbalového turnaje o pohár ředitele SOŠ lesnického, jenž se konal ve slovenském Tvrdošíně. Za Střední odbornou školu ve Frýdku-Místku startovali v kategorii juniorů: Barbora Ivánková, Aleš Kupča, Pavel Malý a David Maršálek, a v kategorii seniorů: Jan Lapčík, Martin Tuma a David Hovjacký.

            Celkově se turnaje zúčastnilo 5 + 5 týmu. Náš sehraný tým juniorů neměl konkurenci, vzhledem k tomu, že v minulém ročníku nastoupila za SŠ GHL Bzenec dívka, došlo k nominaci zástupkyně něžného pohlaví i do našeho týmu. Duel mezi Frýdkem a Bzencem skončil smírnou remízou, ale ostatní zápasy již byly v režii naši borců. Zlato tedy putovalo do Frýdku-Místku, stříbro si odnesli zástupci SŠ GHL Bzenec a na bronzový stupeň vystoupili reprezentanti SOŠ lesnické a strojírenské ve Šternberku.

            V kategorii seniorů na sebe narazili velmi zkušené týmy, které se navzájem velmi dobře znají. Jediné mužstvo, které neprohrálo ani jediný zápas, však byl tým SOŠ Frýdek-Místek a zaslouženě naši zástupci získali zlaté medaile, druhé místo obsadili reprezentanti CS Tvrdošín a konečně na bronzový stupeň dokráčel domácí tým SOŠ lesnické v Tvrdošíně. Dominanci našich mužstev ještě podtrhl Martin Tuma, jenž získal ocenění pro nejlepšího hráče v kategorii seniorů.

            Další nohejbalové klání pořádá tradičně naše škola a proběhne ve dnech 24. – 25. 6. 2014 na pracovišti na Bílé. 

Mgr. David Hovjacký


Poslední změna: 01.06.2014 - 17:02

Zpět
Naše škola, Vaše jistota v profesním životě.