Organizace školního roku


Nejdůležitější termíny školního roku 2019/20


Září


Dokumenty


  • Zahájení školního roku - pondělí 2. září 2019
  • Adaptační kurzy
  • Opravné maturitní zkoušky
  • Opravné závěrečné zkoušky
  • 18. 9. - Život v nesvobodě, beseda v rámci projektu SametOVA   
  • 25. 9. - Letní biatlon - přihraniční spolupráce, Čadca
  • 28. 9. - Den české státnosti

Říjen


  •   3. 10. - Právo a kyberkriminalita - přednáška s plukovníkem Mgr. Josefem Lottesem
  •   7. 10. - Soutěž v programování CNC obráběcích strojů při MSV 2019 v Brně
  • 10. 10. - EU s námi - beseda v rámci projektu  SametOVA
  • 16. 10. - Exkurze do Osvětimi
  • 17. 10. - Divadelní představení "Válka s mloky"
  • 17. 10. - Stolní tenis - přihraniční spolupráce, Zdzieszowice
  • 28. 10. - Den vzniku samostatného československého státu
  • 29. - 30. 10. - Podzimní prázdniny

Listopad


  •   6. 11. - Den otevřených dveří
  •   7. 11. - Volejbal - příhraniční spolupráce, Skoczów
  •   7. 11. - Anglické divadlo "Last Wish"
  • 12. 11. - Pedagogická rada - Lískovecká, třídní schůzky pracoviště Lískovecká
  • 13. 11. - Pedagogická rada - Na Hrázi, třídní schůzky pracoviště Na Hrázi
  • 17. 11. - Den boje za svobodu a demokracii
  • 19. - 20. 11. - Soutěž odborných vědomostí a praktických zručností žáků strojírenských oborů na SOŠT Čadca

Prosinec


  •   4. 12. - Den otevřených dveří
  • 10. 12. - Divadelní představení "Přelet nad kukaččím hnízdem"
  • 12. 12. - Exkurze do firmy Marlenka - 2.AP
  • 23. 12. - 3. 1. - Vánoční prázdniny
  • 24. 12. - Štědrý den
  • 25. 12. - 1. svátek vánoční
  • 26. 12. - 2. svátek vánoční

Leden


  •   1. 1. - Nový rok, Den obnovy samostatného českého státu
  • 28. 1. - Pedagogická rada - Lískovecká
  • 27. 1. - Pedagogická rada - Na Hrázi
  • 30. 1. - Vysvědčení, konec prvního pololetí
  • 31. 1. - Pololetní prázdniny

Únor


  • 24. 2. - 28. 2. - Jarní prázdniny

Březen


  • 16. - 20. 3. - Zimní výcvikový kurz, Bílá
  • 19. 3. - Bowling - příhraniční spolupráce, Frýdek - Místek

Duben


  •   7. 4. - Pedagogická rada - Lískovecká, třídní schůzky pracoviště Lískovecká
  •   8. 4. - Pedagogická rada - Na Hrázi, třídní schůzky pracoviště Na Hrázi
  •   8. 4. - Maturitní zkoušky, písemná část společné části
  • 10. 4. - Velký pátek
  • 13. 4. - Velikonoční pondělí
  • 20. - 22. 4. - 24. ročník mezinárodní soutěže "Zlatý pohár Linde" 
  • 27. - 29. 4. - Maturitní zkoušky - praktická zkouška 4.MS
  • 28. 4. - Pedagogická rada tříd k maturitním zkouškám Lískovecká
  • 30. 4. - Maturitní zkoušky, písemná část společné části
  • 30. 4. - Vysvědčení maturitních tříd

Květen


  •  1. 5. - Svátek práce
  •  4. - 6. 5. - Maturitní zkoušky - písemná část
  • 8. 5. - Den vítězství
  • 18. - 22. 5. - Maturitní zkoušky - obhajoby a ústní maturtiní zkoušky třídy 4.AP
  • 18. - 22. 5. - Letní výcvikový kurz
  • 18. - 29. 5. - Souvislá praxe třídy 3.AP
  • 25. - 29. 5. - Maturitní zkoušky - ústní maturtiní zkoušky třídy 4.MS
  • 26. 5. - Pedagogická rada tříd k závěrečným zkouškám Lískovecká
  • 29. 5. - Vysvědčení tříd 3.AE, 3.AM, 3.OZ

Červen


  • Písemné závěrečné zkoušky
  • Ústní závěrečné zkoušky
  • 11. 6. - Mezinárodní řemeslné hry - příhraniční spolupráce, Třinec
  • 25. 6. - Pedagogická rada - Lískovecká
  • 24. 6. - Pedagogická rada - Na Hrázi
  • 30. 6. - Ukončení školního roku, předání vysvědčení

Červenec - srpen


  • 1. 7. - 31. 8. - Hlavní prázdniny
  • 5. 7. - Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  • 6. 7. - Den upálení mistra Jana Husa